۶ آذر ۱۴۰۰،‏ ۱۹:۰۱
کد خبرنگار: 1460
کد خبر: 84557172
۰ نفر

برچسب‌ها

چهار هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن  اردکان ثبت نام کردند

یزد - ایرنا - فرماندار اردکان با بیان اینکه حدود چهار هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان ثبت نام کردند گفت: این طرح از پروژه‌های مهم و در دست پیگیری است و در اجرای آن همکاری دستگاه‌های اجرایی ضروری می باشد.

به گزارش ایرنا مصطفی پوردهقان روز شنبه  در نشست شورای مسکن اردکان افزود: باید از ظرفیت‌های قانونی ایجاد شده در این طرح نهایت استفاده را برای تأمین مسکن جوانان و خانواده‌های بدون مسکن داشته باشیم و هرآنچه که می تواند به قشر ضعیف و کم درآمد جامعه کمک کند باید به صورت جدی مد نظر قرار گیرد.

پوردهقان با اشاره به وضعیت فعلی مسکن، به نحوه واگذاری زمین در قالب طرح ملی مسکن به متقاضیان در این شهرستان اشاره کرد و گفت: شرکت ها و ادارات خدمات‌رسان باید دوشادوش سایر مسوولان و دست اندرکاران این حوزه، به وظایف خود در این زمینه عمل کنند.

فرماندار ادکان افزود: در مجموع  قریب ۴هزارنفر برای دریافت مسکن ملی در شهرهای اردکان، احمدآباد، عقدا و خرانق ثبت‌نام کرده‌اند که با در نظر گرفتن شرایط و بررسی دستورالعمل های ثبت نام ، پایش افراد ثبت نام کننده انجام خواهد گرفت و واجدین شرایط معرفی خواهند شد.

پوردهقان ادامه داد: سهم اولیه اردکان در طرح اقدام ملی مسکن ۴ هزارواحد اعلام شده  است که این واحدها در زمین ۲۰۰ هکتار احداث خواهد شد.

مرکز شهرستان ۱۳۰هزار نفری اردکان در ۶۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد.

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha