نماینده دشتستان :دشت بوشکان نیازمند احداث سد است

بوشهر-ایرنا- نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دشت بوشکان این شهرستان برای تامین آب شرب و کشاورزی نیازمند احداث سد است.

روابط عمومی نماینده شهرستان دشتستان، روز یکشنبه به نقل از  ابراهیم رضایی در نشست با بخشدار، اهالی شوراها و دهیاران بخش بوشکان با حضور مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر و مسئولان آب منطقه‌ای در شهر کلمه  اعلام کرد: در راستای رفع مشکلات مردم در بخش‌های مختلف، با همراهی مسئولان استانی نشست‌های مشترکی برگزار می ‎شود.

وی یادآورشد: در این نشست‌ها تلاش می‌شود که با همفکری مدیران استانی و مسئولان محلی، تصمیم‌هایی لحاظ شود که نتیجه آن برون رفت از مشکلات فعلی و حل مسائل و تامین نیازهای مردم در این مناطق باشد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به اینکه بیشترین مشکلات روستاهای بخش بوشکان در حوزه تامین منابع آب شرب و کشاورزی و نیز در حوزه بنیاد مسکن است، امروز از مدیران این حوزه‎ ها برای حضور در بین مردم دعوت شد.

وی با بیان اینکه چالش جدی بخش بوشکان آب شرب و کشاورزی است ادامه داد: انتظار است مسئولان برای تامین آب مورد نیاز مردم در حوزه کشاورزی بخش بوشکان تلاش جدی داشته باشند و نسبت به رفع این مسائل اقدام کنند.

رضایی احداث سد و کف‌شکنی چاه‌ها را از مهمترین خواسته‌های اهالی بوشکان عنوان کرد و گفت:  با تلاش مسئولان استانی علاوه بر تامین آب شرب مورد نیاز مردم، زمینه شکوفایی کشاورزی این منطقه نیز فراهم شود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بااشاره به مشکلات مردم بخش بوشکان در ثبتی کردن زمین‌های خود  خواستار تلاش بنیاد مسکن برای این مهم شد.

وی استقرار نمایندگی بنیاد مسکن در بخش بوشکان را یکی دیگر از خواسته‌های مردم دانست و ادامه داد: باید تلاش شود که مردم منطقه بوشکان برای پیگیری مسائل خود نیازی به طی مسافت و حضور در مرکز شهرستان و استان نداشته باشند.

در این نشست دهیاران، اعضای شوراها و بخشدار بوشکان به تفکیک مسائل و نیازهای روستاهای خود را در حوزه آب و بنیاد مسکن عنوان کرده و خواستار رسیدگی به آن شدند که مدیرعامل آب منطقه‌ای استان و مدیرکل بنیاد مسکن به تفکیک به درخواست‌های طرح شده پاسخ دادند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha