۸ آذر ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۴۹
کد خبرنگار: 2056
کد خبر: 84559328
۰ نفر

برچسب‌ها

نظارت بهداشتی بر مدارس خراسان رضوی در حال انجام است

مشهد-ایرنا- رییس اداره سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: کارشناسان بهداشت طی هفته گذشته هزار و ۱۹۳ مورد بازدید از رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز آموزشی انجام داده اند که ۵۱۱ مورد از این بازدیدها در مشهد انجام شده است.

به گزارش روز دوشنبه دانشگاه علوم پزشکی مشهد، علی اصغر حسنی افزود:همچنین ۶۸۲ مورد بازدید دیگر از مجموعه این بازدیدهای نظارتی مربوط به مدارس زیر  پوشش این دانشگاه انجام شد.

وی ادامه داد: از سوی دیگر و با توجه به نظارت بهداشتی این دانشگاه در حوزه حمل و نقل عمومی کلانشهر مشهد و ۱۶ شهرستان استان که زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار دارد بازدید هایی صورت گرفت که ۲۲ مورد آن در شهر مشهد و ۶۷ مورد دیگر در سایر مناطق استان بود.

رییس اداره سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: میزان استفاده از ماسک توسط خدمت دهندگان نیز در شهر مشهد ۶۴.۷ درصد، در شهرستانها ۶۶.۶ درصد و در کل استان ۶۷ درصد است علاوه بر این رعایت فاصله گذاری اجتماعی توسط خدمت دهندگان در مشهد ۷۶ درصد، در شهرستانها ۶۸.۳ درصد و در استان ۶۸ درصد است.

حسنی با بیان این که استفاده از ماسک توسط گیرندگان خدمت در شهر مشهد ۶۳.۷ درصد، در شهرستانها ۶۲.۱ درصد و در مجموع استان ۶۴.۵ درصد است افزود: رعایت فاصله گذاری اجتماعی توسط گیرندگان خدمت در شهر مشهد ۶۵.۵ درصد، در شهرستانها ۶۰ درصد و در مجموع در سطح استان ۶۱.۱ درصد است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha