۸ آذر ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۴۴
کد خبرنگار: 998
کد خبر: 84559436
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۰ سارق در شهرستان بیرجند دستگیر شدند

بیرجند - ایرنا - سرپرست پلیس آگاهی خراسان جنوبی گفت: ۲۰ سارق با ۸۵ فقره سرقت در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی با همکاری مشترک ماموران انتظامی بیرجند در این شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد رضا بازدیدی اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی خراسان جنوبی با همکاری مشترک ماموران انتظامی بیرجند با در نظر گرفتن بخش عمده‌ای از سرقت‌های متعدد در این شهرستان و به منظور کاهش آن، طرح ارتقای امنیت اجتماعی و ایجاد آرامش روانی را اجرا کردند.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده میدانی، ۲۰ سارق را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه آنها را دستگیر کردند.

سرپرست پلیس آگاهی خراسان جنوبی گفت: متهمان در بازجویی پلیسی به ۸۵ فقره سرقت خود اعتراف کردند و همچنین یک خودرو و یک موتورسیکلت سرقتی از سارقان دستگیر شده، کشف شد که پس از سیر مراحل قانونی به مالکان آن بازگردانده شد.

وی با بیان اینکه در این طرح ۲۰ متهم دستگیر و به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند اظهار داشت: پلیس با اجرای طرح‌های مختلف در سطح خراسان جنوبی به دنبال احساس امنیت پایدار بیشتر برای شهروندان است و مشارکت اجتماعی و کاربردی کردن هشدارهای انتظامی و آموزش‌های همگانی ضامن پایداری و ثبات امنیت و پیشگیری از سرقت است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha