آلومینیوم اراک تیم یک‌دست و سرعتی است

اراک - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: آلومینیوم اراک تیم یک ‌دست و سرعتی است که اصلی‌ترین تاکتیک‌ها را در کنار هم دارد.

«مهدی تارتار» شامگاه دوشنبه در نشست خبری قبل از بازی در مقابل آلومینیوم اراک در جمع خبرنگاران، افزود: تیم آلومینیوم اراک ابزار سرعتی در کناره‌های زمین را دارد و نیز ابزار توپ‌گیری در میانه زمین و استفاده از حملات سریع  مزیت آن است و امید می‌رود که ذوب‌آهن اصفهان بتواند بر این تیم غلبه کند.

وی اظهار داشت: بازی در برابر تیم آلومینیوم اراک نمی‌تواند آسان باشد چراکه این تیم در هفته‌های گذشته نتایج خیلی خوبی را کسب کرده اما، ذوب آهن هم همیشه برای بردن بازی می‌کند و تنها تیمی که در جدول مساوری ندارد ما هستیم اعتقاد بر این است که سه امتیاز به بالا آمدن در جدول کمک می‌کند با توجه به سال گذشته دوست داریم در جدول صعود داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: تیم آلومینیوم اراک را آنالیز کرده و می‌دانیم که در یک سوم میانی پرس خوبی را انجام می‌دهد و از حمله‌های سریع  استفاده حداکثری دارد، از اشتباه تیم مقابل نهایت بهره را می‌برد و به گل می‌رسد.

تارتار اضافه کرد: امید است روز کم اشتباهی را در مصاف با تیم آلومینیم داشته باشیم تا به هدف خود که تصاحب سه امتیاز بازی است رسیده و به شرایط اول برگردیم.

وی افزود: فکر نمی‌کنم دو تیم محتاط بازی کنند چون تیم آلومینیوم از صدرنشین‌ها است و نمی‌خواهد از رقابت عقب بماند ما هم با توجه به باخت هفته گذشته در برابر فولاد مصمم هستیم با سه امتیاز بیرون خانه جبران قبل را بکنیم.

سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: بهترین کاری که مدیریت باشگاه آلومینیوم کرد این بود که رسول خطیبی را برگرداند و این تیم با مربی فعلیش به لیگ برتر آمد و نتایج خوبی هم در نیم فصل کسب کرد و جدایی نیم فصل دوم هم به آلومینیوم صدمه زد و هم مسایلی برای رسول خطیبی داشت.

تارتار گفت: برگشتن این سرمربی به آلومینیم اراک هم به خودش و هم مجموعه تیم کمک کرده چون شناخت خوبی از تیم داشت و توانست ۷۰ درصد شاکله آن را حفظ کند و در بازار بازیکنان را جذب کرد و به زبان ما فوتبالی‌ها جنسشان جور است.

وی افزود: همه جای دنیا ارتباطات تعیین کننده است و هر زمانی شایسته‌سالاری در فوتبال حاکم شود امثال ما که با زحمت بالا آمده‌اند به حق خود می‌رسند.

سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: در بازی فردا تیم ذوب آهن اصفهان محروم ندارد و تنها یکی دو نفر بازیکن مصدوم هستند که با تلاش پزشکان به بازی خواهند رسید.

تارتار گفت: طبق آخرین اخبار به طور احتمالی ورود هواداران به ورزشگاه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آزد خواهد شد که اخبار مسرت‌بخشی است و جذابیت فوتبال را افزایش می‌دهد بنابراین از همه مردم درخواست می‌شود نسبت به واکسیناسیون جدی باشند.

 دیدار تیم‌های ذوب آهن اصفهان و آلومینیوم اراک در قالب هفته هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال نهم  آذرماه جاری در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha