محمودزاده:استقلال ضمانت‌نامه‌های لازم برای بازیکنان خارجی را ارایه کرد

تهران- ایرنا- مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: باشگاه استقلال ضمانت‌نامه‌های لازم برای بازی بازیکنان خارجی خود را به سازمان لیگ فوتبال ارایه کرد.

به گزارش ایرنا، فریبرز محمودزاده اظهار داشت: سازمان لیگ فوتبال ایران همواره بر مدار قانون حرکت کرده و در چارچوب آئین نامه و مقررات نیز با همه باشگاه‌ها مساعدت و همراهی داشته و دارد. در هفته گذشته مشکلات قانونی و حقوقی برای مجوز بازی ۲ بازیکن خارجی استقلال پیش آمد که در نهایت بعد از طی شدن مراحل اداری و قانونی باشگاه استقلال امروز(دوشنبه) ضمانت‌نامه‌های لازم را برای حضور این ۲ بازیکن خارجی خود به سازمان لیگ ارایه کرد و به این ترتیب موانع بازی رودی ژستد و کوین یامگا مرتفع شد و این ۲ بازیکن می‌توانند تیم استقلال را در مسابقات همراهی کنند.

مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ تصریح کرد: قانون جذب بازیکن و مربی خارجی با ارایه وثیقه از سوی هیات رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در ابتدای فصل ارایه شد تا هم باشگاه‌ها مجاز به جذب بازیکنان و مربیان خارجی باشند و هم مشکلی برای پرداخت دستمزد به خارجی‌ها نداشته باشند و پرونده جدید دیگری در مراجع بین‌المللی برای باشگاه‌های کشورمان ایجاد نشود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha