۹ آذر ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۱۴
کد خبرنگار: 1270
کد خبر: 84560024
۰ نفر

برچسب‌ها

۳ خبر کوتاه انتظامی از بوکان

مهاباد- ایرنا- کشف احشام قاچاق، توقیف اتوبوس حامل توتون و بذر چغندر قند قاچاق و کشف ۸۴ درصدی سرقت‌ها در بوکان سه خبر انتظامی از این شهرستان طی هفته جاری است.

فرمانده انتظامی بوکان روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ماموران انتظامی این شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری در محور بوکان - سقز به یک دستگاه کامیونت به ظن حمل کالای قاچاق  مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از خودرو ۱۴ راس احشام قاچاق (گوسفند) فاقد مجور اداره دامپزشکی کشف شد؛ ادامه داد: برابر اعلام کارشناسان، ارزش احشام توقیفی یک میلیارد ریال برآورد شده است.

وی افزود: در این راستا این کامیونت توقیف و یک فرد نیز دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

توقیف اتوبوس حامل کالای قاچاق در بوکان

سرهنگ حیدری اظهار داشت: ماموران انتظامی این شهرستان همچنین حین کنترل خودروهای عبوری در محور سقز - بوکان به یک دستگاه اتوبوس مظنون شده و آن را متوقف کردند که در بازرسی از آن، ۱۰۰ کیلوگرم توتون و ۸۰ کیلوگرم بذر چغندر قند خارجی قاچاق کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی بوکان اضافه کرد: برابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه ۹۰۰ میلیون ریال  برآورد شده است.

سرهنگ حیدری گفت: در این رابطه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

کشف ۸۴ درصدی سرقت ها در بوکان

فرمانده انتظامی بوکان گفت: با تلاش شبانه روزی و جدیت کارکنان و همکاری شهروندان و همراهی دستگاه قضایی از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا پایان آبان ماه، ۸۴ درصد سرقت های به وقوع پیوسته در این شهرستان کشف شده است.

وی افزود: برقراری امنیت و آرامش در راستای خدمت صادقانه و مسوولانه به مردم هدف اصلی ناجا بوده و قطعا همکاری شهروندان محترم باعث موفقیت پلیس و ارتقای امنیت اجتماعی می شود.

وی از اقشار مختلف مردم این شهرستان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات مربوط به موارد انتظامی را با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

بوکان در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha