تیم فوتسال شاهین کرمانشاه حریفان خود را شناخت

کرمانشاه - ایرنا - مدیرعامل تیم فوتسال شاهین کرمانشاه از مشخص شدن حریفان این تیم خبر داد و گفت: برای حضوری قدرتمند در مسابقات فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته اول آماده هستیم.

سید احسان احسانی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم شاهین در مسابقات امسال و در گروه دوم با پاس تهران، نصر فردیس البرز، اسپیناس زنجان، نفت امیدیه، شهرداری ساوه، سبحان فلز گرمسار، پوشاک امیلی اردبیل و مس سرچشمه هم‌گروه شده است.

وی ادامه داد: مسابقات امسال در سه گروه و با حضور ۲۶ تیم برگزار می‌شود که از هر گروه ۲ تیم جمعا ۶ تیم به مرحله پلی‌آف صعود خواهند کرد و مرحله نهایی با حضور آنها به صورت دوره ای و رفت و برگشت برگزار خواهد شد تا در نهایت ۲ تیم برتر به لیگ برتر صعود کنند.

احسانی تاکید کرد: تیم‌های آخر هر گروه به همراه تیم‌های هشتم گروه‌های ۹ تیمی نیز که امتیاز کمتری داشته باشد (جمعا ۴ تیم) به لیگ دسته دوم سقوط خواهند کرد.

مدیرعامل تیم فوتسال شاهین کرمانشاه در ادامه گروه دوم را سختترین گروه رقابت‌های امسال عنوان کرد و گفت: با این حال تلاش می کنیم در قالب یک تیم مدعی ظاهر شده و نتایج لازم را کسب و به دور نهایی صعود کنیم.

وی با اشاره به آغاز تمرینات تیم شاهین برای حضور در لیگ، یادآور شد: خوشبختانه بازیکنان با انگیزه‌ای بالا تمرینات آماده سازی خود را دنبال می کنند تا با بهترین آمادگی وارد مسابقات شوند.

احسانی با اشاره به افزایش تیم ها در مسابقات لیگ دسته اول، اضافه کرد: همین موضوع باعث می شود فشار بیشتری به تیم ها وارد شده و از همین رو باید با حداکثری آمادگی در مسابقات حاضر شویم.

مدیرعامل تیم شاهین کرمانشاه در ادامه خواستار حمایت مسئولان استان از این تیم شد و افزود: شاهین تنها نماینده استان در لیگ های فوتسال کشور است و نشان داده اگر حمایت شود می تواند کارهای بزرگی انجام دهد.

وی اظهار کرد: متاسفانه تاکنون حمایتی از شاهین نشده در حالی که برای موفق شدن نیاز داریم مسئولان به یاری ما آماده و تنها نماینده فوتسال استان را حمایت کنند.

احسانی با بیان اینکه تاکنون مجوزی برای حضور تماشاگران در سالن ها صادر نشده است، گفت: مسابقات تیم شاهین امسال هم در مجموعه قمربنی هاشم (س) برگزار می‌شود.

طبق اعلام سازمان لیگ، هفته اول مسابقات فوتسال دسته یک باشگاه‌های کشور از شنبه چهارم دی آغاز و تیم شاهین در دیدار نخست خود میزبان پاس تهران خواهد بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha