مدارک باشگاه النصر مردود شد

تهران- ایرنا- باشگاه پرسپولیس خبر داد که دادگاه عالی ورزش مدارک جدید باشگاه النصر عربستان را مردود اعلام کرده است.

به گزارش ایرنا از باشگاه پرسپولیس، امیرعلی حسینی معاون بین‌الملل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: مدارک جدید باشگاه النصر که به دادگاه عالی ورزش ارائه شده بود، مردود اعلام شد و تاثیری در روند قانونی این پرونده نخواهد داشت.

۲۱ آبان ۱۴۰۰ باشگاه النصر در نامه‌ای به دادگاه عالی ورزش، درخواست ارائه مدارک چهار صفحه‌ای جدیدی را در پرونده مفتوح می‌کند که طی آن قصد دارد از تفسیرهای جدید فیفا استفاده کند و اعلام و تاکید کند که بازیکنان پرسپولیس در آن زمان به صورت غیرقانونی ثبت قرارداد کرده‌اند.

دادگاه عالی ورزش در تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰ در نامه‌ای به خوانده‌های پرونده، درخواست اعلام نظر می‌کند. باشگاه پرسپولیس نیز طی جوابیه‌ای که به تاریخ اول آذر ارسال شد به دادگاه عالی ورزش اعلام کرد که با عنایت به ماده ۵۶ قوانین ورزشی مبنی بر بسته‌بودن فاز تحقیقاتی و برگزاری جلسه استماع و گذشت ماه‌ها پس از این جلسات، باشگاه پرسپولیس در حال حاضر منتظر رأی نهایی دیوان عالی ورزش است و طبق همین قانون (قانون ۵۶ از قوانین ورزشی) و گذشت این زمان از روال طبیعی پرونده، نباید مدرک جدیدی پذیرفته شود، مگر شرایط خاصی پیش رو باشد که در آن صورت، تنها رئیس دپارتمان استیناف دیوان عالی ورزش و یا معاون ایشان می‌توانند مدارک جدیدی را از طرفین دریافت کنند.

باشگاه پرسپولیس در این جوابیه همچنین مخالفت خود را به دیوان عالی ورزش اعلام و چند دلیل دیگر را نیز مطرح کرد، مبنی بر اینکه بر فرض محال اگر این مدارک هم مورد قبول واقع شود، باز هم نمی‌تواند در روند پرونده تاثیری داشته باشد و ادعای باشگاه پرسپولیس به قوت خود باقی است که بازیکنان ما به صورت قانونی ثبت قرارداد کرده‌اند.

دیوان عالی ورزش دوشنبه هشتم آذر ماه ۱۴۰۰ طی نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد؛ دریافت و ثبت مدارک جدید باشگاه النصر مردود اعلام و پذیرفته نشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha