۹ آذر ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۱۲
کد خبرنگار: 939
کد خبر: 84560736
۰ نفر

برچسب‌ها

سرپرست معاونت سیاسی استاندار زنجان معرفی شد

زنجان – ایرنا – استاندار زنجان طی حکمی ابوالفضل رفیعی را به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی خود منصوب کرد.

به گزارش ایرنا، آیین تکریم و معارفه معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی قبلی و جدید استاندار زنجان روز سه شنبه در جلسه شورای اداری استان با حضور استاندار، امام جمعه و مدیران استانی برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در این مراسم با بیان اینکه شأنیت مسوولان در نظام جمهوری اسلامی، خدمت به مردم است، گفت: اگر زمینه خدمت در این نظام مقدس برایمان فراهم شد باید خدا را شکر کنیم و اگر چنین زمینه ای فراهم نشد، تکلیف از ما ساقط می‌شود.

حجت الاسلام علی خاتمی افزود: جابجایی های مدیریتی امری طبیعی بوده که این روند در نظام مدیریتی جا افتاده است و باید از ظرفیت منابع مختلف انسانی بهره گیری شود.

فرماندهی انتظامی استان زنجان نیز در این مراسم در سخنانی با بیان اینکه سنگر خدمتگزاری در نظام جمهوری اسلامی، سنگری مقدس است، گفت: طی نزدیک سه سال گذشته با وجود هماهنگی بین اعضای شورای تامین استان، کمترین مشکل را در فضای سیاسی و کمترین مشکل را در فضای اجتماعی استان داشتیم.

سردار رحیم جهانبخش افزود: عملکرد معاون سیاسی و امنیتی قبلی استاندار زنجان رنگ و بوی جناحی و حزبی نداشت و روند مدیریت در حوزه سیاسی و اجتماعی استان، مطلوب  و رو به جلو بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی قبلی استانداری زنجان نیز در این مراسم در سخنانی ضمن قدردانی از همراهی مجموعه مدیریتی استان در پیشبرد امور، گفت: سلامت، وفاق و رعایت اخلاق در سیاست سه محورو مولفه های کاری من تصدی مسوولیت بود.

خدابخش مرادی نافچی به وجود فضای امن و آرام در استان اشاره کرد و افزود: در آبان سال ۹۸ با همراهی و مشارکت مردم و تدبیر شورای تامین استان، حتی سنگ کوچکی هم به دیواری در استان نخورد.

وی به روند کاهشی شاخص وقوع جرم در استان اشاره کرد و اظهار داشت: زنجان از حیث میزان وقوع جرم، دارای رتبه های پایین در کشور است.

مرادی نافچی با اشاره به تدوین سند پیشگیری از اعتیاد، پیشگیری از طلاق، سند دوران پساکرونا و سند پدافند غیرعامل استان گفت: در پی‌گیری حل مسائل اجتماعی، بهره گیری از نگاه ها و نظرات اندیشه ورزان در قالب هیات های اندیشه ورز در اولویت قرار داشت.

به گزارش ایرنا در این مراسم ابوالفضل رفیعی به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان معرفی و از خدامات حدود سه ساله خدابخش مرادی نافچی معاون قبلی استاندار زنجان قدردانی شد.

گفتنی است که رفیعی سابقه مدیرکل حراست استانداری زنجان را در کارنامه کاری خود دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha