خیران تهران بیش از یکهزار ویلچر به افراد نیازمند اهدا کردند

تهران- ایرنا- مدیر قرار گاه محرومیت زدایی بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها اعلام کرد: خیران این استان بیش از یک هزار ویلچر به افراد معلول نیازمند در سراسر کشور اهدا کردند.

فاطمه چوپانی روز سه شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این بنیاد به مناسبت روز و هفته معلولان، برای خانواده های زیر حمایت خود که معلول دارند، اهداء ویلچر و سبد کالا را در برنامه قرار داد.

وی افزود: خیران و نیکوکاران این قرارگاه در استان تهران هزینه بیش از یک هزار دستگاه ویلچر را در سطح استان جمع آوری کردند که قسمتی از این هدایا برای معلولان تهران و همچنین دیگر استان ها از جمله سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویر احمد، اردبیل، ایلام، بوشهر، کرمان، چهار محال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، خوزستان، کردستان، کرمانشاه و لرستان تدارک دیده شد.

خیران تهران بیش از یکهزار ویلچر به افراد نیازمند اهدا کردند

مدیر قرارگاه محرومیت زدایی بنیاد بین المللی آبشار عاطفه ها، ارزش ریالی هر یک از این دستگاه ها را ۲۳ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: علاوه بر اهدای این ویلچر، اهدای سبد کالا نیز برای این افراد در برنامه کاری بود که امروز این مهم در قالب رزمایش همدلی برگزار می شود.

وی ادامه داد: بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها که از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را آغاز کرده، از همان شروع کار، با نگاهی کارشناسی و پژوهش محور به مسائل اجتماعی و فرهنگی تلاش کرد تا شرایط خدمتگزاری و کمک به محرومان جامعه را فراهم آورد.

به گفته چوپانی، این بنیاد دارای ۸۳۰ نمایندگی در کل کشور و ۱۶۰ نمایندگی در استان تهران است و همچنین ۴۵۰ هزار مهرجو در کل کشور را زیر حمایت دارد و بیش از ۱۱ هزار خانواده در استان تهران تحت حمایت قرارگاه محرومیت زدایی است.

وی خاطرنشان کرد: در مراسمی که با حضور شهردار منطقه ۱۸ برگزار شد این ویلچرها از امروز (سه شنبه) جهت توزیع به دست نیازمندان و افراد مورد نظر در استان های محروم کشور بارگیری شد.

خیران تهران بیش از یکهزار ویلچر به افراد نیازمند اهدا کردند

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha