سرپرست فرمانداری شهرستان قشم منصوب شد

قشم- ایرنا- استاندار هرمزگان عصر سه‌شنبه با صدور حکمی، محمد محمدحسینی تختی را به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان قشم منصوب کرد.

به گزارش ایرنا از استانداری هرمزگان  مهدی دوستی استاندار هرمزگان در این حکم از  فرماندار جدید خواسته است تا ضمن برنامه‌ریزی مطلوب از امکانات، استعدادها و ظرفیت‌های موجود در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به صورت مناسب استفاده کند.

اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های دولت مردمی ایران قوی، در چارچوب وظایف قانونی و همچنین خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از دیگر مطالبات استاندار از محمدحسینی تختی است.

محمدحسینی تختی سوابق مختلف اجرایی و مدیریتی از جمله دبیر و مشاور مجمع نمایندگان استان هرمزگان در ادوار دهم و یازدهم مجلس شورای اسلامی، مسوول دفتر نایب رئیس ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی، دبیر فراکسیون فناوری اطلاعات مجلس شورای اسلامی و دبیر فراکسیون بنادر و توسعه دریا محور مجلس شورای اسلامی را در کارنامه دارد.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ و عرض میانگین ۱۱ کیلومتردر میان آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha