سرپرست هیات همگانی همدان: ورزش همگانی موجب سلامت عمومی جامعه می‌شود

همدان- ایرنا- سرپرست هیات ورزش‌های همگانی استان همدان گفت که فرمانداران به عنوان مدیران ارشد اجرایی در شهرستان ها از همراهی برای توسعه ورزش همگانی در راستای حفظ سلامت عمومی جامعه، غافل نشوند.

به گزارش ایرنا، «هادی سبزواری» روز چهارشنبه در جمع روسای هیات‌های ورزش همگانی شهرستان‌های تابعه استان همدان، اظهار داشت: در سال‌های اخیر تشکیل شورای ورزش‌ همگانی در سطح استان همدان خیلی مورد توجه قرار نگرفته و این درحالی است که همدان از استان‌های پیشرو در ورزش همگانی کشور محسوب می شود.

وی با تاکید بر ضرورت توجه جدی به تشکیل شورای ورزش همگانی در راستای حفظ سلامت عمومی جامعه، افزود: تحقق این مهم مستلزم همراهی و همکاری فرمانداران و دستگاه‌های ورزش شهرستان‌ها با هیات ورزش های همگانی است.

سبزواری گفت: در این زمینه پیگیری و تلاش هیات ها برای فعال کردن کمیته های ورزش همگانی در سطح شهرستان های تابعه استان همدان امری مهم و ضروری است.

سرپرست هیات همگانی همدان: ورزش همگانی موجب سلامت عمومی جامعه می‌شود

وی با تاکید بر فعال‌سازی کمیته‌ های ورزش همگانی در سطح شهرستان‌های تابعه استان همدان، افزود: بیش از ۱۰۰ کمیته زیرمجموعه فدراسیون ورزش‌های همگانی در کشور فعال است که تشکیل و فعالیت این کمیته در سطح شهرستان های تابعه استان باید به صورت جدی پیگیری شود.

سرپرست هیات ورزش‌های همگانی استان همدان اظهار داشت: فعالیت های مرتبط با ورزش همگانی همواره مورد توجه و عنایت مدیران اجرایی استان قرار داشته و به طور قطع با حمایت استاندار همدان شاهد گسترش و رونق ورزش های همگانی در بین اقشار مختلف مردم خواهیم بود.

حدود ۳۰ هزار نفر در استان همدان به صورت سازمان یافته زیرنظر هیات ورزش‌های همگانی مشغول فعالیت هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha