ملی‌پوش هندبال زنان: اولین تجربه در مسابقات جهانی هیجان انگیز است

تهران- ایرنا- عضو تیم ملی هندبال زنان گفت: برای اولین بار است که در مسابقات برون مرزی شرکت می‌کنم و نخستین تجربه حضور در مسابقات جهانی اسپانیا هیجان انگیز است.

هانیه کریمی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، اظهار داشت: از تیم جوانان به بزرگسالان آمدم و با ۱۸ سال سن برای نخستین بار می‌توانم تجربه حضور در مسابقات جهانی اسپانیا را کسب کنم. هر چند ترجیح می‌دهم تا در رده سنی خودم بهتر از اینها باشم.

وی سطح آخرین اردوی تیم ملی را بالا دانست و گفت: انگیزه‌ها دو برابر بود و تمرینات خوبی داشتیم. هر چه در توان ما باشد برای تیم می‌گذاریم. خیلی هیجان و کمی استرس دارم که برای اولین بار در مسابقات برون مرزی شرکت می‌کنم.

ملی‌پوش هندبال زنان نروژ و رومانی را از بهترین تیم‌های دنیا دانست و افزود: قزاقستان یکی از تیم‌های خوب آسیاست و در گروه سختی قرار داریم اما به دنبال شگفتی سازی هستیم.

وی خاطرنشان کرد: در بازی‌های المپیک فرانسه قهرمان، روسیه نایب قهرمان و نروژ سوم شد و فکر می‌کنم این تیم‌ها در مسابقات جهانی هم به فینال راه یابند. هر چند به سبک بازی تیم نروژ بسیارعلاقمندم. بنظرم کره هم در این رقابت‌ها خوب بازی می‌کند.

کریمی یادآور شد: به دنبال این بودم تا لژیونر شوم و در بهترین لیگ‌های اروپا چون فرانسه، نروژ، رومانی، اسپانیا و انگلیس بازی کنم.

بیست و پنجمین دوره پیکارهای هندبال قهرمانی زنان جهان در سال ۲۰۲۱ روزهای ۱۰ تا ۲۸ آذرماه در اسپانیا برگزار می‌شود. تیم ملی هندبال زنان ایران در گروه سوم این رویداد با تیم‌های نروژ، رومانی و قزاقستان رقابت می‌کند.

ملی‌پوشان در نخستین دیدار ۱۲ آذرماه از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران به مصاف رومانی می‌روند و ۱۴ آذرماه از ساعت ۲۳ با نروژ دیدار خواهند داشت. دختران ایران در سومین دیدار مرحله گروهی ۱۶ آذر از ساعت ۲۰:۳۰ به مصاف قزاقستان می‌روند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha