روسونری به یکقدمی صدر رسید؛ توقف ناپولی در شب گلزنی زلاتان ۴۰ ساله

تهران- ایرنا- هفته پانزدهم سری آ ایتالیا با پیروزی ارزشمند تیم فوتبال آث‌میلان و توقف ناپولی پیگیری شد.

به گزارش ایرنا، هفته پانزدهم سری‌آ ایتالیا چهارشنبه شب از ساعت ۲۳:۱۵ با برگزاری دو دیدار مهم پیگیری شد و در پایان آن تیم‌ میلان توانست حریف خود را از پیش رو بردارد و ناپولی نیز مقابل میزبان خود متوقف شد.  

ساسولو - ناپولی

صدرنشین سری آ در هفته پانزدهم این لیگ میهمان ساسولو بود. در ابتدا شاگردان لوچانو اسپالتی با گل‌های فابیان رویز و دریس مرتنز از حریف خود پیش افتادند اما در نهایت تیم سختکوش ساسولو موفق شد با گل‌های جانلوکا اسکاماکا و جیان مارکو فراری کار را به تساوی بکشاند تا صدرنشین ایتالیا متوقف شود. 

شاگردان لوچانو اسپالتی با این تساوی ۳۶ امتیازی شدند و با یک امتیاز بیشتر نسبت به میلان جایگاه صدر را از دست ندادند. ساسولو نیز با ۱۹ امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارد.  

روسونری به یکقدمی صدر رسید؛ توقف ناپولی در شب گلزنی زلاتان ۴۰ ساله

جنوا - آث میلان

روسونری پس از شکست در دو هفته اخیر میهمان جنوا بود و برای حضور در کورس قهرمانی نیاز به پیروزی در این دیدار را داشت. شاگردان استفانو پیولی از همان ابتدای کار بازی را هجومی آغاز کردند. زلاتان ابراهیموویچ مرد ۴۱ ساله و تمام نشدنی میلان در دقیقه ۱۰ با یک ضربه آزاد بسیار زیبا توانست دروازه میزبان را باز کند. 

در ادامه جونیور مسیاس در دقایق ۱+۴۵ و ۶۱ موفق شد گل‌های دوم و سوم تیمش را به ثمر برساند تا حساب کار با نتیجه سه بر صفر به پایان برسد. 

میلان با این پیروزی ۳۵ امتیازی شد و به یکقدمی ناپولی صدرنشین رسید. جنوا نیز با ۱۰ امتیاز در رده هجدهم قرار دارد. 

روسونری به یکقدمی صدر رسید؛ توقف ناپولی در شب گلزنی زلاتان ۴۰ ساله
جونیور مسیاس زننده ۲ گل روسونری 

نتایج دیگر دیدارهای هفته پانزدهم سری آ که چهارشنبه برگزار شد به شرح زیر است: 

اینتر ۲ - ۰ لا اسپزیا

بولونیا ۱ - ۰ آاس رم

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha