محموله سه تنی مرغ غیرمجاز در تبریز توقیف شد

تبریز- ایرنا- مدیر جهادکشاورزی تبریز گفت: در راستای نظارت روزانه بر بازار مرغ محموله سه تنی مرغ غیرمجاز در این شهرستان توقیف شد.

به گزارش جمعه ایرنا، فرامرز افشانی در یک گفت و گوی خبری اظهار کرد: بر اساس مصوبه قرارگاه امنیت غذایی استان، گروه های مشترک از ادارات صمت، جهاد کشاورزی، تعزیرات و دامپزشکی به صورت مستمر در سطح شهرستان تبریز نظارت خود را انجام می دهند و محموله یاد شده نیز با این همکاری شناسایی و پلمب شد. 

وی افزود: وظیفه این اکیپ نظارت بر واحدهای صنفی عرضه کننده مرغ در خصوص قطعه بندی و بسته بندی استاندارد و بهداشتی و نظارت بر قیمت محصولات تولید شده است.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان تبریز اضافه کرد: در روزهای گذشته متاسفانه شاهد قطعه بندی های غیرمجاز و غیربهداشتی مرغ بودیم که با این موارد بصورت جدی برخورد می شود.

افشانی تاکید کرد: از همه مرغ فروشی ها درخواست می شود تحت هیچ شرایطی نسبت به قطعه بندی های غیرمجاز اقدام نکنند و مردم عزیز نیز مرغ هایی را که حتی با بسته بندی های شیک بصورت غیرمجاز خارج از کشتارگاه ها و یا مراکز بسته بندی، بسته بندی شده اند، خریداری نکنند، زیرا این مرغ ها بیشتر مرغ های تاریخ گذشته و فاسدی هستند که توسط افراد سودجو بسته بندی می شوند.

وی خاطر نشان کرد: در راستای امنیت غذایی شهروندان با هیچ فردی تعارف نداشته با  افراد و فروشندگانی که بصورت غیرمجاز و غیر بهداشتی فعالیت کنند، برخورد جدی خواهد شد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha