تکلیف سازمان اقتصادی کوثر فعالیت برمبنای اقتصاد مقاومتی است

تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر بنیاد شهید گفت: وظیفه ما در سازمان اقتصادی کوثر برای برافراشته ساختن پرچم ایثار و شهادت، فعالیت اقتصادی موفق در چارچوب گفتمان اقتصادی انقلاب اسلامی بر مبنای اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا، ناصر فخاری روز پنجشنبه درنشست مشترک جمعی از نخبگان شاهد و ایثارگر و مدیرعامل و مدیران سازمان اقتصادی کوثر با بیان اینکه تحقق اهداف این سازمان در خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری از مسیر علم و فناوری می‌گذرد، افزود: نوآوری و ورود به حوزه دانش، زمینه‌ساز افزایش بهره‌وری است و از طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه نخبگان عزیز شاهد و ایثارگر استقبال می‌کنیم.

وی بر ضرورت تغییر گفتمان ایثار و شهادت در حوزه‌های مختلف تأکید کرد و بیان داشت: تکلیف ما در سازمان اقتصادی کوثر برای برافراشته ساختن پرچم ایثار و شهادت، فعالیت اقتصادی موفق در چارچوب گفتمان اقتصادی انقلاب اسلامی بر مبنای اقتصاد مقاومتی است.

مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر خطاب به نخبگان شاهد و ایثارگر گفت: مجموعه «رویش» با سازوکار دانش‌بنیان به‌عنوان مغز متفکر سازمان اقتصادی کوثر، خانه شما است و در این مرکز نیز از ایده‌های و طرح‌های شما استقبال می‌کنیم. اگر در حوزه‌های معدن، کشاورزی، گلخانه‌ای، طرح و شیوه‌های تازه‌ای دارید، برای ایجاد بسترهای همکاری مشترک آمادگی داریم. دارو، درمان و تجهیزات پزشکی نیز یکی از حوزه‌های موردنیاز جانبازان است که از نوآوری ها استفاده می‌کنیم.

فخاری همچنین اظهار داشت: به‌عنوان یک مجموعه ایثارگری در چارچوب قانون بر اساس اصول شفاف‌سازی، شایسته‌سالاری و استفاده از متخصصین در همه ارکان اجرایی و مدیریتی، هوشمندسازی پلتفرم‌ها حرکتی جهادی برای رفع ناکارآمدی‌های در عرصه‌های اجرایی و خدمت‌رسانی به جامعه معزز ایثارگری برنامه‌ریزی و اقدام می‌کنیم.

در این مراسم عادل مهری مدیرکل مرکز دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر، دکتر مهدی نوروزی مسوول کارگروه سلامت، عبدالامیر بستانی کارگروه کشاورزی، پیمان صادقی رییس کارگروه آموزش، امیری عضو کارگروه کشاورزی، علی شهابی کارگروه کسب‌وکار و دکتر زهرا فرهادی کارگروه سلامت مرکز دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر حضور داشتند و به ارایه نظرت و پیشنهادات خود پرداختند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha