۴۰ تن زغال و چوب بلوط قاچاق در کرمانشاه کشف شد

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان از کشف ۴۰ تن زغال و چوب بلوط قاچاق به ارزش هشت میلیارد ریال در شهر کرمانشاه خبر داد.

سردار "علی اکبر جاویدان" روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی از وجود مقادیر زیادی زغال و چوب بلوط قاچاق در شهر کرمانشاه رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی یک سوله در شهرک صنعتی فرامان شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازرسی های لازم را از محل به عمل آوردند.

فرمانده انتظامی استان افزود: در جریان بازرسی های انجام شده ۳۰ تن زغال و ۱۰ تن چوب بلوط قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن ها به هشت میلیارد ریال می رسید، کشف شد.

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: در این راستا ضمن پلمب سوله مورد نظر، ۲ نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.

انهدام باند سارقان تجهیزات گاز در کرمانشاه 

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه نیز از دستگیری سه عضو باند سارقان تجهیزات انتقال گاز و کشف ۲۱ فقره سرقت از آن ها خبر داد و گفت: پس از وقوع چند مورد سرقت علمک گاز در شهر کرمانشاه رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ "مراد نظری" اظهار داشت: ماموران کلانتری ۱۵ شریعتی حین گشت زنی در محله تپه فتحعلی خان سه نفر سارق را که در حال باز کردن رگلاتور گاز منازل بودند شناسایی و نسبت به دستگیری آنها اقدام کردند.

سرهنگ نظری با اشاره به اعتراف سارقان به ارتکاب ۲۱ فقره سرقت تجهیزات انتقال گاز، از معرفی آنها به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha