اردوی تیم ملی کاراته امید در کرمانشاه جریان دارد

کرمانشاه - ایرنا - رییس هیات کاراته استان کرمانشاه و سرپرست تیم ملی امید ایران با اشاره به آغاز اردوی آمادگی این تیم در کرمانشاه، گفت: ملی پوشان تمرینات بانشاطی را پشت سر می گذارند و از آمادگی مطلوبی برخوردارند.

سعید نصراللهی عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این پنجمین اردوی آمادگی ملی پوشان امید ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیاست که در شهر کرماشاه برپا شده است.

وی با بیان اینکه اردوی قبلی تیم ملی امید کاراته ایران به میزبانی همدان برگزار شد، افزود: خوشبختانه شرایط و امکانات خوبی برای این تیم در اردوهای مختلف فراهم شده است و ملی پوشان تمرینات کاراته، هوازی و بدنسازی خود را زیر نظر کادر فنی دنبال می کنند.

نصراللهی با اشاره به حضور ۶ ملی پوش در اردوی آمادگی تیم امید ایران، خاطرنشان کرد: محمدرضا سواری از اصفهان، مرتضی کریمی از البرز، هادی کیانی از آذربایجان غربی، علیرضا حیدری از مرکزی، امیر اسلامی از خراسان رضوی و محسن صفر نژاد از گیلان نفرات حاضر در این اردو هستند که به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می شوند.

سرپرست تیم ملی امید ایران با بیان اینکه مسابقات قهرمانی آسیا اواخر ماه جاری به میزبانی قزاقستان برگزار می شود، گفت: هدایت این تیم برعهده علیرضا کتیرایی قرار دارد.

وی با بیان اینکه در اردو برای ملی پوشان مسابقات تدارکاتی نیز در نظر گرفته شده است، یادآور شد: خوشبختانه شرایط بسیار خوبی بر تیم حاکم است و امیدواریم بهترین نتایج را در قزاقستان کسب کنیم.

نصراللهی در پایان و با بیان اینکه اردوی تیم ملی کاراته امید تا ۱۵ آذر در کرمانشاه و در محل خانه کاراته سعید احمدی ادامه خواهد داشت، گفت: ملی پوشان کشورمان ۲۴ آذر به قزاقستان محل برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می شوند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha