سامانه امداد هوشمند به یاری مددجویان زنجانی آمد

زنجان- ایرنا - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: سامانه امداد هوشمند و کارآمد با هدف چابک‌سازی و تسریع در ارائه خدمات مطلوب به مددجویان تحت حمایت، بهره‌گیری از فناوری‌های نوین و الکترونیکی کردن خدمات در راستای کاهش مراجعه حضوری، در کمیته امداد استان راه اندازی شد.

هدایت صفری، روز شنبه در بازدید از واحد مددکاری اداره نیک پی با بیان اینکه، سامانه امداد هوشمند و کارآمد همزمان با سراسر کشور از ششم آذر ماه امسال، در کمیته امداد استان زنجان هم راه‌اندازی شده است، افزود: با راه‌اندازی این سامانه تمامی فرایندهای ثبت نام، ثبت اطلاعات نیازمندان و ارائه خدمات به مددجویان از طریق این سامانه انجام می شود. 

وی با اشاره به اینکه با وجود سامانه امداد هوشمند و کارآمد، سطح خدمات کیفی و کمی به مددجویان ارتقا پیدا می کند، گفت: از این پس، همه خدمات این نهاد در بستر سامانه هوشمند امداد، به نشانی " soha.emdad.ir" ارائه می‌شود و مددجویان باید با ثبت نام در این سامانه، همه درخواست‌های خود را ثبت و پیگیری کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، با تاکید بر اهمیت امداد هوشمند و کارآمد، اظهار داشت: همه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان، برای ورود به این سامانه، باید اطلاعات هویتی خود از قبیل تلفن همراه به نام متقاضی، کد ملی و کدپستی سرپرست خانواده را از طریق مددکاران خانواده ویرایش و به روز رسانی کنند.

صفری از مددکاران خانواده نیز خواست  تا با اقدام  جهادی  و اولویت بندی کارها نسبت به پالایش، ثبت و ضبط و به روز رسانی اطلاعات خانواده ها در کوتاهترین زمان ممکن، اقدام کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha