غیبت قهرمان جهان در مرحله نهایی لیگ برتر کشتی آزاد

تهران - ایرنا - مرحله نهایی لیگ برتر کشتی آزاد در حالی روز جمعه هفته جاری برگزار خواهد شد که «کامران قاسمپور» و تیم صنایع مازندران قصد همکاری با یکدیگر را ندارند.

 به گزارش ایرنا، «کامران قاسم‌پور» بعد از کسب مدال طلای پیکارهای جهانی سال ۲۰۲۱ نروژ در وزن ۹۲ کیلوگرم به تیم شهر خود در جویبار یعنی صنایع مازندران پیوست. تیمی که سرمربیگری آن برعهده «رضا یزدانی» است.

قاسم‌پور حتی در مرحله مقدماتی لیگ کشتی در چند مبارزه در وزن ۸۶ کیلوگرم برای تیم صنایع مازندران به روی تشک رفت اما بعد از راهیابی این تیم به مرحله نیمه‌نهایی خبر از مصدومیت خود داد، موضوعی که سبب شد در فاصله چند روز به فینال لیگ، موجب مشکلاتی بین او و تیم شود و شاید این امر به پایان همکاری او با تیم باشد.

این قطع همکاری در حالی است که تیم صنایع مازندران روز جمعه در مرحله نیمه نهایی باید به مصاف دانشگاه آزاد اسلامی مازندران برود و در آن سو نیز تیم‌های شرکت داروسازی سهند ارس و فولادین ذوب آمل که به ترتیب «آرتور نایفونف» روس و «حسن یزدانی» را در وزن ۸۶ کیلوگرم در اختیار دارند دیگر مصاف این مرحله را برگزار خواهند کرد.

در هر صورت رویارویی کامران قاسم‌پور با یکی از ۲ آزادکار مطرح جهان در فینال و یا رده‌بندی لیگ کشتی آزاد می‌توانست بر جذابیت‌های این پیکارها اضافه کند.

مرحله نهایی لیگ برتر کشتی آزاد روز جمعه ۱۹ آذر در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می‌شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha