مسی و یاران در وقت‌های اضافه از شکست برابر لانس گریختند

تهران- ایرنا- تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن‌فرانسه با تساوی برابر لانس متوقف شد.

 به گزارش ایرنا پاری‌سن‌ژرمن فرانسه در هفته هفدهم لوشامپیونه میهمان تیم لانس بود که این دیدار با تساوی بک بریک خاتمه یافت.

در این دیدار شاگردان مائوریتزیو پوچتینو دنبال این بودند تا با کسب سه امتیاز این دیدار ضمن جبران از دست دادن دو امتیاز هفته قبل، جایگاه خود را در صدر جدول لوشامپیونه مستحکم‌تر کنند. لانس نیز می‌توانست در صورت برتری در این دیدار تا رده سوم جدول بالا بیاید و به همین خاطر انگیزه زیادی داشته تا از این دیدار امتیاز بگیرد.

یکی از نکات ویژه این دیدار نیمکت نشینی کیلیان امباپه و غیبت سرجیو راموس و آندره‌هررا بود.

در این دیدار لانس به خوبی توانست جلوی حملات PSG ایستادگی کند و از طرفی برای باز کردن دروازه حریف چشم‌به ضد حملات بدوزد تا اینکه در دقیقه ۶۳ سکو فوقونا برای تیم میزبان گلزنی کرد تا پاریسی‌ها غافلگیر شوند.

پوچتینو پس از این گل با چند تعویض و وارد کردن چهره‌هایی چون امباپه و واینالدوم سعی کرد به تیمش چهره هجومی‌تری بدهد.

با این تعویض ها فشار حملات پاریسی‌ها چند برابر شد تا اینکه در واپسین دقایق بازی و وقت‌های اضافه روی حرکت انفرادی و زیبای امباپه از جناح چپ و پاس این بازیکن واینالدوم تواسنت با ضربه‌ای دقیق دروازه میزبان را باز کند و بازی را به تساوی بکشاند تا تعویض‌های مرد آرژانتینی روی نیمکتPSG جواب بدهد.

با یک امتیاز این دیدار، پاری سن ژرمن ٤٢ امتیازی شد و صدرنشین لوشامپیونه ماند. لانس نیز با ۲۷امتیاز در رده پنجم جدول باقی ماند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha