سفر رسمی رئیس پلیس آگاهی ناجا به پاکستان

اسلام‌آباد - ایرنا - سردار «محمد قنبری» رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای گفت وگو با مسوولان پاکستانی پیرامون همکاری های دوجانبه در حوزه پلیس، روز یکشنبه وارد «اسلام‌آباد» پایتخت این کشور شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، رئیس و اعضای هیات ایرانی صبح امروز به وقت محلی در بدو ورود به فرودگاه بین المللی اسلام‌آباد مورد استقبال «اول خان» مدیر مبارزه با مهاجرت غیرقانونی در آژانس تحقیقات فدرال پاکستان، «محمد سرخابی» معاون سفارت جمهوری اسلامی ایران، «سمیع الرحمان جامی» افسر رابط پلیس مهاجرت پاکستان در ایران و سرهنگ «امید سروری» افسر رابط مبارزه با موادمخدر ایران در پاکستان قرار گرفتند.

در طول این سفر، سردار قنبری قرار است با وزیر کشور پاکستان یا قائم مقام وزارت کشور، مدیرکل آژانس تحقیقات فدرال (FIA) و برخی از مسوولان حوزه امنیت عمومی و پلیس آگاهی دیدار کند.

بازدید از برخی از مراکز پلیس و مبارزه با جرائم سایبری، سفر به شهر «لاهور» و دیدار با مدیران منطقه‌ای آژانس تحقیقات فدرال پاکستان نیز از دیگر برنامه های سفر هیات پلیس آگاهی ناجا به این کشور همسایه به شمار می رود.

سفر رسمی رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به پاکستان بنابر دعوت مدیرکل آژانس تحقیقات فدرال این کشور انجام می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha