۲ فقره تصادف در محور ارتباطی شهرستان دیر یک کشته و هفت مصدوم داشت

بوشهر - ایرنا - مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان دیّر گفت: ۲ فقره تصادف شامل واژگونی خودروی پژو ۴۰۵ و برخورد موتورسیکلت با پژوپارس در محورهای ارتباطی این شهرستان در روز یکشنبه هفت مصدوم و یک کشته برجا گذاشت.

حسین ناظمیان‌پور روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: در حادثه واژگونی خودروی پژو ۴۰۵ در جاده ساحلی این شهرستان چهار سرنشین خودرو مصدوم شدند. 

با اعلام به مرکز پیام فوریت‌های پزشکی شهرستان دیر مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در جاده ساحلی روبروی روستای کالو بلافاصله سه دستگاه آمبولانس از پایگاه اورژانس ۱۱۵ دروداحمد و دیّر به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: تیم اورژانس به محض رسیدن به محل حادثه با بررسی وضعیت حیاتی مصدومان به ارایه خدمات اولیه درمانی و فوریت‌های پزشکی پرداخت.

 مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان دیّر گفت: در این حادثه چهار نفر از سرنشین این خودرو که از ناحیه سر ، قفسه سینه ، پا و کتف دچار صدمه شده بودند توسط ناوگان اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان منتقل شدند.

ناظمیان‌پور افزود: چهار مصدوم  آقا بودند که سن آنها در محدوده ۱۸ تا ۲۹ سال است .

 وی یادآور شد :شهرستان دیّر دارای پنج پایگاه فوریت‌های پزشکی دیّر ، درود احمد ، بردخون ، آبدان و دوراهک است که آماده ارایه خدمات اورژانسی در سریع‌ترین زمان و در همه جا به صورت رایگان است .

 مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان دیّر گفت: همچنین  تصادف موتورسیکلت با سواری پژو پارس در محور دوراهک به آبدان در این شهرستان یک کشته و سه مصدوم برجای گذاشت.

حسین ناظمیان‌پور عصر روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: ساعت ۱۴ و ۲ دقیقه یک مورد تصادف  در محور دوراهک به آبدان بعد از روستای سورو به مرکز پیام فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ این شهرستان اطلاع داده شد که بلافاصله ۲ دستگاه آمبولانس از پایگاه فوریت‌های پزشکی آبدان و دوراهک به محل حادثه اعزام شد.

وی افزود: در این حادثه یک دستگاه پژو پارس با موتورسیکلت برخورد که  راکب ۳۰ ساله موتورسیکلت در دم فوت کرد.

وی ادامه داد: سه مصدوم دیگر که از سرنشینان پژو پارس بودند از ناحیه سر، گردن و لگن دچار صدمه شده که پس از ارایه خدمات اولیه درمانی توسط تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان منتقل شدند.

مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان دیّر ادامه داد: آقایی ۵۲ ساله و ۲ خانم ۳۵ و ۷۱ ساله از مصدومین این حادثه بودند.

ناظمیان‌پور تصریح کرد: علت دقیق این حادثه توسط کارشناسان و پلیس راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha