هروی: تیم ایران یک سر و گردن از کاراته آسیا بالاتر است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی کاراته ایران با بیان اینکه هدف تیمش تکرار موفقیت‌های گذشته در مسابقات قاره کهن است گفت: تیم ما از نظر فنی یک سر و گردن از همه آسیا بالاتر است.

«شهرام هروی» روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: ۲۴ آذر راهی قزاقستان می‌شویم تا در پیکارهای قهرمانی آسیا شرکت کنیم. مسابقات رده‌سنی بزرگسالان آسیا از ۳۰ آذرماه و به مدت ۲ روز برگزار می‌شود.

وی افزود: متاسفانه ویروس کرونا برای تیم ایران مشکل‌ساز شد و اجازه نداد در مسابقات جهانی امارات شرکت کنیم. این موضوع در روحیه نفرات تاثیر منفی گذاشت، چرا که حضور و افتخارآفرینی در پیکارهای بزرگی از دست رفت.

سرمربی تیم ملی کاراته ایران تصریح کرد: تلاش می‌کنیم بازیکنان از نظر روحی و آمادگی فنی در بهترین شرایط اعزام شوند. خوشبختانه آسیب‌دیدگی نداریم و مصدومیت «سجاد گنج‌زاده» هم که قرار است در کومیته تیمی روی تاتامی برود، برطرف شد.

وی گفت: در هر صورت مسابقات جهانی از دست رفت و اکنون می‌خواهیم در قهرمانی آسیا بهترین باشیم. مسابقات آسیایی، آخرین رویداد سال ۲۰۲۱ میلادی است و درپی موفقیت در آن هستیم و سپس به موفقیت در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو فکر می‌کنیم تا مانند همیشه عصای دست کاروان ورزشی ایران باشیم.

هروی با بیان اینکه کاراته‌کاهای ایران ظرفیت بالایی دارند ادامه داد: می‌‍خواهیم در انفرادی و تیمی، افتخارات گذشته را تکرار کنیم. قزاقستان در کومیته مسابقات جهانی به مدال برنز رسید و ازبکستان هم پنجم شد اما ایران یک سروگردن از همه آسیا بالاتر است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha