امام جمعه زنجان: مطالبه‌گری بدون حب و بغض از وظایف احزاب است

زنجان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان مطالبه گری بدون حب و بغض، دلسوزانه و عاقلانه با ارائه راهکار به مسئولان را از وظایف احزاب برشمرد و گفت: این نقش باید در استان پررنگ باشد.

حجت الاسلام علی خاتمی روز دوشنبه در دیدار دبیر و اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی استان زنجان با بیان اینکه در دنیای امروز، لازمه حل مسایل مدیریتی وپیشرفت و موفقیت جوامع، وجود تحزب است، افزود: متاسفانه در کشور ما با تلقین این تفکر که تحزب در ایران جواب نمی دهد، جایگاه آن را تضعیف کردند و به نظر می رسد این نقص در مدیریت سیاسی باید رفع شود.

وی با تاکید بر اینکه موفقیت هریک از احزاب در کشور، پایبندی و التزام عملی اعضای آن به تشکل است، اظهار داشت: رمز ماندگاری و مانایی احزاب در کشور، تعبد به مرجعیت روحانیت است و حزب موتلفه اسلامی این خصیصه مهم را همیشه داشته و دارد.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان همچنین با اشاره به قدمت و خدمات حزب  موتلفه اسلامی، خاطرنشان کرد: به جرات می توان گفت حزب موتلفه اسلامی حزبی معتدل موقعیت شناس و دارای اعتبار است و همیشه از تفریط و افراط به دور بوده است.

در این دیدار دبیر حزب موتلفه اسلامی استان زنجان نیز با اشاره به تاریخ مبارزات انقلابی حزب موتلفه اسلامی، شهدای این تشکل را پیشگامان جهاد و شهادت قلمداد و تصریح کرد: حزب موتلفه اسلامی، به عنوان حزب نظام بر خود تکلیف می داند برای تحقق و پیاده سازی گفتمان انقلاب،  ضمن نظارت بر کارکرد دولت در همکاری با دولت در عرصه خدمت پیشگام شود.

رضا رحیم پورتشکیل کارگروه تخصصی و پژوهشی درباره ظرفیت های توسعه ای استان با نگاه مطالبه گری و نیز کادرسازی نیروی انسانی توانمند برای خدمت در عرصه های مدیریتی مورد نیاز را از جمله برنامه های این تشکل در استان اعلام کرد.

وی گفت: با استمرار جلسات مشورتی احزاب استان می توان با اتحاد و همدلی تشکل ها، مسیر توسعه استان به درستی و به خوبی هموار کرد.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha