ترکیب منتخب هفته هشتم لیگ برتر؛ حمله شاگردان ژنرال با آرایشی عجیب

تهران- ایرنا- در ترکیب منتخب هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران بیشترین نماینده از آن تیم گل‌گهر سیرجان شده است.

به گزارش ایرنا، هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری هشت دیدار طی روزهای شنبه و یکشنبه به انجام رسید و در این هفته با وجود ثبت سه تساوی بدون گل، شاهد رد و بدل شدن ۱۵ گل بودیم که حدودا ۲ برابر هفته قبل است و البته هنوز هم با استاندارد  جهانی فاصله زیادی دارد.

ترکیب منتخب این هفته هم آرایش عجیبی دارد و هم شاهد حضور بازیکنانی از هشت تیم هستیم. سرخابی‌های پایتخت بعد از آن نمایش پرانتقاد در کنار ۶ تیم دیگر سهمی در تیم منتخب هفته ندارند و گل‌گهر سیرجان به واسطه درخشش این هفته بیشترین سهمیه را به خود اختصاص داده است.

گلر: علی محسن‌زاده(نفت مسجدسلیمان):

هوادار برای باز کردن دروازه نفت مسجدسلیمان دست به هر کاری زد و موقعیت‌های خوبی را هم به دست آورد اما درخشش علی محسن‌زاده مانع از گلزنی تیم پایتخت‌نشین شد. محسن‌زاده در کنار احمد گوهری جزو خوب‌های این هفته در درون دروازه بود و خوش درخشید.

ترکیب منتخب هفته هشتم لیگ برتر؛ حمله شاگردان ژنرال با آرایشی عجیب

مدافعان: دانیال اسماعیلی‌فر(سپاهان)، امید خالدی(صنعت نفت)

با وجود شکست سنگین سپاهان در سیرجان، دانیال اسماعیلی‌فر حداقل در فاز هجومی جور هافبک‌ها و مهاجمان تیمش را کشید و ۲ گل زیبا را به ثمر رساند. او در این فصل عملکرد بسیار خوبی داشته و اگر بتواند در کارهای تدافعی هم پیشرفت کند می تواند به تیم ملی هم کمک کند.

امید خالدی باتجربه و کهنه کار نیز برای صنعت نفت آبادان درخشید. او در جریان بازی تیمش مقابل پیکان بی‌نقص ظاهر شد و کمک کرد تا تیم علیرضا منصوریان به یک امتیاز بیرون از خانه و یک کلین‌شیت دست پیدا کند.

ترکیب منتخب هفته هشتم لیگ برتر؛ حمله شاگردان ژنرال با آرایشی عجیب

هافبک ها: امین پورعلی(گل‌گهر سیرجان)، مهدی تیکدری(گل‌گهر سیرجان)، سعید صادقی(گل گهر سیرجان)، اسماعیل شریفات(آلومینیوم)، محسن آذرباد(مس رفسنجان)

خط هافبک در انحصار بازیکنان تیم گل‌گهر سیرجان است. امین پورعلی به عنوان کاپیتان تیم سیرجانی مقابل سپاهان ۲ پاس گل داد و عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت. مهدی تیکدری نیز با زدن ۲ گل اثبات کرد که نه در تنها در پست مدافع کناری بلکه در خط هافبک نیز مهره‌ای تاثیرگذار است؛ چیزی که پیش از این در تراکتور هم نشان داده بود. از سعید صادقی هم نباید به سادگی عبور کنیم. او بارها خط دفاع سپاهان را به هم ریخت و ضمن زدن یک گل، یک پاس گل هم داد تا روز عالی‌اش عالی‌تر شود.

در تیم آلومینیوم اراک اسماعیل شریفات تبدیل به یک ستاره شده است. او به یاد روزهای خوبش در فولاد و استقلال این بار با ضربه سر توانست دروازه تراکتور تبریز را باز کند و تیمش را در مسیر ۱۶ امتیازی شدن قرار دهد. محسن آذرباد نیز با زدن یک گل و دادن یک پاس گل اصلی‌ترین نقش را در ثبت پیروزی سه بر صفر مقابل میزبانش ذوب‌آهن ایفا کرد.

ترکیب منتخب هفته هشتم لیگ برتر؛ حمله شاگردان ژنرال با آرایشی عجیب

مهاجمان: حسین زامهران(نساجی)، گادوین منشا(مس رفسنجان)، لوسیانو پریرا(فولاد)

حسین زامهران با ورودش به زمین روند بازی را برای نساجی تغییر داد. او یک پنالتی گرفت و یک پاس گل دادتا زمینه‌ساز هر ۲ گل نساجی مقابل پدیده قعرنشین باشد. بخش بزرگی از دومین سه امتیاز این فصل تیم ساکت الهامی را باید به نام زامهران زد. بازیکنی که روزی در مشهد فوتبال بازی می‌کرد.

گادوین منشا روی دور گل زدن افتاده و پنالتی‌های متوالی که داوران برای مس می‌گیرند هم به این قضیه کمک کرده تا او به یکی از مدعیان اقای گلی در لیگ بیست و یکم تبدیل شود. محمد ربیعی برای رسیدن به بالای جدول به مهاجمی در قواره منشا نیاز داشت. بازیکنی که ستاره ۲ فصل اخیر خط آتش تیم‌های کرمانی شده است.

از لوسیانو پریرا یا همان شیمبا هم نباید به سادگی گذشت. او در ۲۸ سالگی نیز دست از گل زدن برنمی دارد و این بار تصمیم گرفت دروازه فجرسپاسی شیراز را باز کند و تیمش را از شکست نجات دهد تا نکونام در چهارمین هفته سرمربیگری به هشتمین امتیاز برسد.

سرمربی: امیر قلعه‌نویی(گل‌گهر سیرجان)

امیر قلعه‌نویی در اولین هفته پس از محرومیتش بازگشت درخشانی به کنار زمین داشت و شاهد پیروزی چهار بر ۲ شاگردانش مقابل سپاهان بود. آنها در حالی به تیم صدرنشین لیگ چهار گل زدند که پیش از این در هفت هفته تنها یک گل دریافت کرده بود.

ترکیب منتخب هفته هشتم لیگ برتر؛ حمله شاگردان ژنرال با آرایشی عجیب

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha