رییس و نایب رییس کمیسیون ورزشکاران فدراسیون تکواندو مشخص شدند

تهران- ایرنا- نخستین جلسه کمیسیون ورزشکاران فدراسیون تکواندو امروز (دوشنبه) برگزار و «مسعود حجی‌زواره» به عنوان رییس و «اکرم خدابنده» به عنوان نایب رییس این کمیسیون انتخاب شدند.

به گزارش ایرنا، نخستین جلسه کمیسیون ورزشکاران با حضور «مجید نیری» دبیر فدراسیون تکواندو، «سیدمحمد شبیبی» رییس کمیته قضایی، «حسین قانونی» بازرس فدراسیون و سایر اعضاء در سالن جلسات فدراسیون تکواندو برگزار شد.

انتخاب رییس، نایب رییس و نمایندگان کمیسیون در مجمع عمومی فدراسیون در دستور کار این جلسه قرار داشت.

«محمد باقری‌معتمد» و «مسعود حجی زواره» کاندیدای ریاست و «اکرم خدابنده» و «علی سلمانی» کاندیدای نایب رییسی کمیسیون ورزشکاران بودند که در نهایت حجی‌زواره با ۱۵ رای به عنوان رییس و خدابنده با ۱۶ رای به عنوان نایب رییس انتخاب شدند.

رییس و نایب رییس کمیسیون ورزشکاران فدراسیون تکواندو مشخص شدند

محمد باقری معتمد، کوروش بختیار، مسعود حجی‌زواره، میرهاشم حسینی، هادی ساعی، علی سلمانی، اصغر عزیزی، سوسن حاجی‌پور، اکرم خدابنده، سونا رزاقی، مرجان سلحشوری، محبوبه شفیع‌زاده و آتوسا فرهمند کاندیدای نمایندگان کمیسیون ورزشکاران در مجمع عمومی فدراسیون بودند.

با رای‌گیری صورت گرفته ساعی، حجی زواره و حسینی به ترتیب با ۱۸، ۱۴ و ۱۴ رای در گروه مردان و فرهمند، خدابنده و حاجی‌پور به ترتیب با ۱۷، ۱۶ و ۱۵ رای در گروه زنان به عنوان نمایندگان کمیسیون ورزشکاران در مجمع عمومی انتخاب شدند.

همچنین مجمع انتخاباتی فدراسیون تکواندو ۱۵ دی برگزار می‌شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha