کودکان و نوجوانان فین بندرعباس پای نمایش «رینارد روباهه» نشستند

بندرعباس- ایرنا- کودکان و نوجوانان شهر زلزله‌زده فین درمناطق رضوان، باغشهرفین، دشت مارم و لاور دوشنبه شب نمایش «رینارد روباهه» را تماشا کردند.

به گزارش ایرنا، تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری در دومین روز حضور خود در استان هرمزگان با چهار اجرا در شهر زلزله‌زده فین در مناطق رضوان، باغشهرفین، دشت مارم و لاور میهمان هزار نفر از کودکان و نوجوانان شد.
براساس این گزارش، سه شنبه شب و در سومین روز از اجرای تماشاخانه کانون پرورش فکری در استان هرمزگان کودکان ونوجوانان روستاهای ایسین، قلعه‌قاضی و شهرک گاز بندرعباس به تماشای نمایش عروسکی «رینارد روباهه» می نشینند.
حضور در جمع کودکان و نوجوانان بندرپل، خمیر، بستک، جناح، بندرلنگه، گزیر، کنگ، قشم، لارک، بندرعباس(محلات اسلام‌آباد، دو هزار) سیریک، میناب و ابوموسی از دیگر برنامه های تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری در هرمزگان در روزهای آتی خواهد بود.
نمایش «رینارد روباهه» به کارگردانی
احمد تیموری نوشته آرتور فاکویز و ترجمه مریم سلطانیان با بازیگری سپیده و سحر زینلی، هاشم خلیلی و احمد تیموری از روز ۱۴ آغاز شده و تا ۲۳ آذر هرشب میهمان کودکان و نوجوانان به همراه خانواده هایشان در شهرها و جزایر هرمزگان است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha