ضرب الاجل یک هفته‌ای گروه‌های مقاومت به رژیم صهیونیستی

تهران - ایرنا - جنبش حماس و دیگر گروههای مقاومت فلسطین ضرب الاجلی یک هفته ای برای رژیم صهیونیستی تعیین کردند و گفتند چنانچه تل آویو در زمینه بازسازی غزه تعلل به خرج دهد،‌تنش و درگیری با این رژیم تشدید خواهد شد.

به گزارش روز سه شنبه مرکز اطلاع رسانی فلسطین، منابع فلسطینی در گفتگو با "المیادین" اعلام کردند که جنبش حماس و دیگر گروه‌های مقاومت فلسطین ضرب الاجلی یک هفته‌ای برای رژیم صهیونیستی تعیین و اعلام کرده‌اند که اگر این رژیم همچنان در زمینه آغاز بازسازی غزه و کاهش محاصره این باریکه تعلل به خرج دهد، ممکن است از هفته آینده اقدام به تشدید تنش و درگیری با این رژیم نمایند.

این منابع تاکید کردند که مصر به عنوان میانجی بین طرفین فلسطینی و اسرائیلی تعامل مثبت و سازنده‌ای با رویکرد اخیر حماس برای بازسازی غزه و کاهش محاصره این باریکه نداشته است.

به گفته این منابع، عملیات بازسازی غزه عمدا با تاخیر همراه بوده و هرگونه پیشرفت در این زمینه به دست‌یابی به توافقی جامع همسو با موضع و خواسته‌های طرف صهیونیستی ربط داده شده است.

در همین حال، یکی از رهبران حماس شامگاه دوشنبه در گفتگو با الجزیره تاکید کرد که رهبران سیاسی این جنبش و شورای نظامی گردان‌های قسام در حال بررسی گزینه‌ رویارویی نظامی با دشمن صهیونیستی در سایه ادامه محاصره و تعلل در آغاز بازسازی غزه و بی‌اعتنایی طرف صهیونیستی به تعهدات خود پس از توقف جنگ ۱۲ روزه در این منطقه هستند.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha