آذربایجان غربی؛ دومین ایستگاه نمایشگاه مجازی کتاب استانی ۱۴۰۰

تهران- ایرنا- دومین نمایشگاه مجازی کتاب استانی در سال جاری با حضور ناشران سراسر کشور به مدت هفت روز از هشتم تا چهاردهم دی ماه ۱۴۰۰ در آذربایجان غربی برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا از خانه کتاب و ادبیات ایران، ناشران سراسر کشور می‌توانند از چهارشنبه (هفدهم آذرماه ۱۴۰۰) برای حضور در «هفدهمین نمایشگاه کتاب استان آذربایجان غربی» ثبت‌نام کنند.

ناشران سراسر کشور می‌توانند از ۱۷ تا ۲۵ آذرماه ۱۴۰۰ برای حضور در نمایشگاه مجازی کتاب استان آذربایجان غربی به نشانی اینترنتی خانه کتاب و ادبیات ایران مراجعه و ثبت‌نام کنند.

خانه کتاب و ادبیات ایران با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، دومین نمایشگاه مجازی کتاب استانی در سال ۱۴۰۰ را به مدت هفت روز از ۸ تا ۱۴ دی ماه برگزار خواهد کرد. 

اولین نمایشگاه مجازی کتاب استانی در اصفهان (پانزدهمین نمایشگاه کتاب استان اصفهان) با هدف فراهم کردن زمینه حضور بیشتر ناشران نسبت به نمایشگاه فیزیکی، امکان توزیع عادلانه یارانه حمایتی در تمام نقاط استان و کمک به توزیع مناسب کتاب در سطح کشور از ۲۰ تا ۲۶ آذرماه ١٤٠٠ به مدت هفت روز برگزار شد.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha