پروژه‌های نیمه‌تمام ورزش گلستان ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

گنبدکاووس - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از وجود بیش از ۱۰۰ پروژه نیمه‌تمام ورزشی در استان خبر داد و گفت که برای تکمیل این پروژه‌ها به چهار هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

قاسمعلی برزمینی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، خانه والیبال گنبدکاووس را از جمله پروژه‌های نیمه‌تمام ورزش گلستان دانست و اظهارداشت: تکمیل این پروژه از نیازهای رشته والیبال شهرستان با استعداد که از آن به‌عنوان پایتخت والیبال کشور یاد می‌شود به ۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

وی افزود: تلاش داریم با تخصیص اعتبارات موردنیاز از منابع استانی و ملی جهت تکمیل خانه والیبال گنبدکاووس، این پروژه حداکثر تا سال آینده به بهره‌برداری برسد. 

برزمینی، سالن تختی بندرترکمن، چمن مصنوعی شهرهای کردکوی و مینودشت، سالن ۶ هزار نفره گرگان، خانه والیبال گنبد و چند استخر را از جمله ۱۰۰ پروژه‌ نیمه تمام ورزش گلستان دانست و گفت: برای تامین اعتبار تعدادی از پروژه‌های در قالب سفر در پیش روی رییس جمهوری و هیات دولت به این استان شمالی، برنامه‌ریزی شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان ادامه داد: با هماهنگی‌ استاندار فهرست تعدادی از پروژه‌های نیمه تمام ورزشی به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان جهت گنجاندن در مصوبات سفر ریاست جمهوری داده شده است.

وی ابراز امیدواری کرد با تلاش مسوولان ارشد گلستان بویژه استاندار و مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی اعتبارات موردنیاز برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ورزش این استان تامین شود.

استان گلستان ۱.۹ میلیون نفر جمعیت، افزون بر ۵۰ هیات ورزشی با ۲۶ هزار ورزشکار سازمان یافته دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha