باشگاه فجرسپاسی: پنالتی ما مقابل فولاد خوزستان گرفته نشد
تصویر دیدار تیم های فجر سپاسی و فولاد خوزستان در ورزشگاه حافظیه

شیراز-ایرنا- مدیر رسانه‌ای باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز اعلام کرد:به گواه کارشناسان داوری، در دیدار تیم ما مقابل فولاد خوزستان در هفته هشتم لیگ برتر یک پنالتی برای ما گرفته نشد و سوخت.

حسین عمادی سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا در حالی که فیلم این صحنه را ارسال کرده  بود، گفت: دقیقه ۷۰ این بازی، رضا آقابابایی مهاجم ما درون ۱۸ قدم توسط کولی بالی مدافع فولاد خوزستان سرنگون شد که این صحنه در کارشناسی داوری برنامه فوتبال برتر پنالتی تایید شد و یک  اخطارهم باید به مدافع می داد که این اتفاق نیفتاد.

مهاجم ما آسیب دید و با برانکارد بیرون رفت

وی اضافه کرد: اگر یکبار دیگر این صحنه را کمیته داوران بازبینی کنند حتی حرکت مدافع تیم فولاد که با پایش به مچ پای بازیکن ما زد می توانست موجب اخراج شود که این حرکت آسیب دیدگی مهاجم ما را در پی داشت و داور هم برای مداوای رضا آقابابایی بازی را متوقف کرد و در خواست برانکارد داد.

عمادی گفت: این برای چندمین بار است که تیم فجر سپاسی بر اثر اشباه سهوی داوران متضرر شده است و امیدوارم دیگر حق این تیم که نام مقدس شهید دارد، ضایع نشود.

چهاردهم آذرهم ۱۴۰۰ هم باشگاه فجر شهید سپاسی با ارسال نامه ای به کمیته داوران فدراسیون فوتبال نسبت به ۲ گل زده تیم سپاهان در هفته ششم اعتراض کرده بود.

دیدار تیم های فوتبال فجر سپاسی شیراز و فولاد خوزستان در هفته هشتم این رقابت ها که ۱۴ آذر در ورزشگاه حافظیه بر گزار شد ، با نتیجه مساوی یک بر یک پایان یافت.

طی هشت بازی برگزار شده اکثر تیم ها نسبت به قضاوت ها اعتراض داشته اند و اوج آن هم اعتراض تیم استقلال در بازی مقابل تیم پرسپولیس در شهر آورد تهران بود که خطای پنالتی مدافع تیم پرسپولیس توسط کارشناسان داوری تایید شد که می طلبد هر چه زودتر کمک داور ویدئویی (VAR)  در ایران راه اندازی شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha