سازمان تامین اجتماعی تجربه موفقی در استقرار کامل نسخه الکترونیک دارد

تهران - ایرنا - مدیرکل درمان سازمان تامین اجتماعی استان تهران به تجربه موفق این سازمان در استقرار کامل نسخه الکترونیک و نظام ارجاع در بیمارستانها و مراکز درمانی ملکی در چند سال گذشته اشاره و میزان پیشرفت طرح نسخه الکترونیک را در موسسات طرف قرار داد خوب ارزیابی کرد.

به گزارش ایرنا از سازمان تامین اجتماعی، نشست مشترک مدیران کل بیمه های پایه استان تهران با معاونین و مدیران درمان دانشگاه های علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی و ایران روز سه شنبه به میزبانی اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران با موضوع نسخه الکترونیک برگزار شد.

مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران در این نشست ضمن تبیین الزامات قانونی و اهمیت استقرار کامل نسخه الکترونیک در ساماندهی به ساختار نظام سلامت کشور، مقدمه استقرار پرونده الکترونیک را اجرای دقیق نسخه الکترونیک در کشور دانست و گفت: واضح است که این طرح دارای مزایا و برکات زیادی برای بیمه شدگان و آینده نظام سلامت خواهد بود.

داریوش پناهی زاده به تجربه موفق سازمان تامین اجتماعی در استقرار کامل نسخه الکترونیک و نظام ارجاع در بیمارستانها و مراکز درمانی ملکی در چند سال گذشته اشاره کرد و میزان پیشرفت طرح نسخه الکترونیک را در موسسات طرف قرار داد بویژه گروه پزشکان،داروخانه ها و درمانگاه ها خوب ارزیابی کرد.

وی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری بیشتر با دانشگاه های علوم پزشکی در این زمینه تاکید کرد: آماده هستیم با تمام توان کارشناسی به بیمارستانهای دانشگاهی در عملیاتی کردن نسخه الکترونیک کمک کنیم. البته این امر مستلزم عزم جدی و  همکاری موثر و کار فشرده و مداوم همکاران ما در بخش دانشگاهی نیز است.

پناهی زاده همچنین اظهار امیدواری کرد تا اول دی ماه شاهد افزایش سرعت در پیشرفت این طرح در بیمارستانهای دانشگاهی تهران باشیم.

در ادامه این نشست، مدیران کل بیمه سلامت و بیمه نیروهای مسلح و کارشناسان مربوطه به بیان دیدگاه های خود و اقدامات سازمان متبوع در این خصوص پرداختند و همچنین معاونین و مدیران درمان و مسئولین فناوری اطلاعات دانشگاه ها در زمینه  اقدامات بعمل آمده مطالبی را بیان کردند.

همچنین خانم دکتر مهرشاد از مسئولان پروژه نسخه الکترونیک سازمان تامین اجتماعی به تبیین سیاست ها، اقدامات و راهکارهای مورد نظر جهت تسهیل در اجرای این پروژه و جلسات و اقدامات و تعامل سازمان تامین اجتماعی و وزارت بهداشت در این زمینه پرداخت.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha