پرستاران در همه مشکلات لحظه ای از خدمت دست نکشیدند

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: پرستاران با همه مشکلات، فداکاری‌شان مستمر است و در روزگار این ابتلای فراگیر هم، لحظه‌ای از خدمت به خلق خدا دست نکشیدند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از سازمان تامین اجتماعی، دکتر میرهاشم موسوی به مناسبت روز پرستار گفت:آیات قرآن شاهدند که اگر انسان در مسیر رنج زاده شده و ابتلای نفس و بیماری، تقدیر دیر یا زودهنگام اوست؛ در همان هنگام، گشایش‌ها و رحمت‌هایی نیز هست که دشواری رنج‌ها را التیام می‌دهند و پرستاران یکی از همان رحمت‌هایی هستند که مرهمی می‌شوند برای طاقت طاق شده بیماران.

وی ادامه داد:همان‌ها که وجودشان با صبر و گذشت و مدارا آمیخته و بالاتر از الزامات و تعهدات تخصصی، گاهی برای آنکه تکیه‌گاه امنی باشند برای بیماران؛ از خود، خانواده و حتی جانشان نیز عبور می‌کنند. همان‌ها که با همه مشکلات، فداکاری‌شان مستمر است و در روزگار این ابتلای فراگیر هم، لحظه‌ای از خدمت به خلق خدا دست نکشیدند.

موسوی تصریح کرد:در عظمت کارشان همین بس که سالروز بزرگداشت پرستاران، مزین به میلاد خوب‌ترین بانویی است که نماد صبر و مقاومت و از خودگذشتگی‌ است. بانویی که تاریخ در مقابل عظمتش سر فرو انداخته و همانند نامش، زینت پدری است به نام علی (علیه السلام). اینجانب ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار، لازم می‌دانم مراتب تبریک و تشکر خود را نسبت به پرستاران شریف کشورم و خصوصاً همکاران عزیزم در سازمان تأمین اجتماعی اعلام کنم.

۱۳۵۲

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha