سرخط اینفوگرافیک

 • پوکی استخوان؛ یک بیماری خاموش

  پوکی استخوان؛ یک بیماری خاموش

  تهران-ایرنا- بیستم اکتبر مصادف با بیست و هشتم مهرماه روز جهانی پوکی استخوان است. پوکی استخوان به طور خـاموش و بی سروصدا اتفاق می‌افتد و در بیشتر موارد هـیچ علامتی تـا زمـان رخ‌دادن شکـستگی وجود ندارد.

 • شرایط تزریق دُز سوم واکسن کرونا

  شرایط تزریق دُز سوم واکسن کرونا

  تهران-ایرنا- به گفته محسن زهرایی رئیس اداره بیماری‌های قابل پیشگیری با واکسن وزارت بهداشت ، تزریق دُز سوم واکسن کرونا در ایران آغاز شده و بر اساس مصوبه کمیته فنی کشوری واکسیناسیون کووید۱۹، ایرانیان براساس همان اولویتی که دُز اول را دریافت کردند، دُز سوم یا یادآور را هم دریافت خواهند کرد.

 • کارنامه تجارت با اتحادیه اقتصادی اوراسیا؛ نیمه نخست ۱۴۰۰

  کارنامه تجارت با اتحادیه اقتصادی اوراسیا؛ نیمه نخست ۱۴۰۰

  تهران- ایرنا- به گزارش سخنگوی گمرک، تجارت ایران با کشورهای اتحادیه اقتصادی اوراسیا در نیمه نخست امسال در مجموع بیش از پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تن کالا به ارزش دو میلیارد و ۴۸۳ میلیون دلار بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۲ درصد در وزن و ۴۰ درصد در ارزش افزایش داشته است. جزئیات را ببینید.

کرونا؛ آموزش و پیشگیری

 • دخانیات و افزایش خطر ابتلا به ویروس کرونا

  دخانیات و افزایش خطر ابتلا به ویروس کرونا

  تهران-ایرنا- از آنجا که ویروس کرونا سیستم تنفسی را تحت تأثیر قرار می‌دهد، مصرف‌کنندگان دخانیات نسبت به سایر افراد در معرض خطر بیشتری هستند و در صورت ابتلا بیماری شدیدتری را تجربه می‌کنند. آمارها نشان می‌دهد احتمال بستری یا فوت سیگاری‌ها از افراد دیگر بیشتر است.

 • از واکسن پاستوکووک چه می‌دانیم

  از واکسن پاستوکووک چه می‌دانیم

  تهران-ایرنا-به گفته علیرضا بیگلری رییس انستیتوپاستور ایران، واکسن «پاستوکووک» که به طور مشترک با انستیتو فینلای کوبا تولید شده است در ایران روی خط تولید قرار دارد . این واکسن قابلیت تزریق به افراد زیر ۱۸ سال را هم دارد. سایر ویژگی‌های آن را ببینید.

 • در چه صورت کرونا دوباره اوج خواهد گرفت؟

  در چه صورت کرونا دوباره اوج خواهد گرفت؟

  در روزهای اخیر تمامی استان‌های کشور از قله موج پنجم کرونا عبور کرده‌اند و تعداد بستری‌ها کاهش یافته است. اما اگر فکر کنیم کرونا به پایان رسیده و از این به بعد در رعایت پروتکل‌های بهداشتی سهل‌انگاری کنیم، دوباره تعداد مبتلایان افزایش خواهد یافت و ممکن است با موج دیگری روبرو شویم.

استان ها

موشن گرافیک

فهرست اینفوگرافیک‌‌‌ها