سرخط اینفوگرافیک

 • نگاهی به طرح «حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی»

  نگاهی به طرح «حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی»

  تهران-ایرنا-امروز مجلس شورای اسلامی به طرح «حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی» رسیدگی می‌کند. تاکنون جمعی از صاحبان کسب‌و کارها، رسانه‌ها، چهره‌های سیاسی و بسیاری از کاربران فضای مجازی به این طرح به دلیل محدودیت‌هایی که ایجاد خواهد کرد، اعتراض کرده‌اند.

 • چند دُز واکسن کرونا در ایران تزریق شده است؟

  چند دُز واکسن کرونا در ایران تزریق شده است؟

  تهران-ایرنا-با شتاب گرفتن روند واکسیناسیون در ایران، تزریق واکسن از مرز ۱۰ میلیون دُز گذشت.

 • این ورزش‌ها کی المپیکی شدند؟

  این ورزش‌ها کی المپیکی شدند؟

  تهران-ایرنا-بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو بعد از یک سال تعویق، سرانجام جمعه اول مرداد ماه آغاز شد. به این مناسبت تاریخچه پیوستن رشته‌های ورزشی مختلف به رقابت‌های المپیک را ببینید.

کرونا؛ آموزش و پیشگیری

 • چند دُز واکسن کرونا در ایران تزریق شده است؟

  چند دُز واکسن کرونا در ایران تزریق شده است؟

  تهران-ایرنا- به گزارش‌ وزارت بهداشت، تا ۲۷ تیرماه ۱۴۰۰ در مجموع هشت میلیون و ۴۴۸ هزار و ۷۰ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. آمار واکسیناسیون در ایران را به تفکیک نوع واکسن تزریق شده، ببینید.

 • هشدار! رعایت پروتکل‌های بهداشتی کاهش یافته است!

  هشدار! رعایت پروتکل‌های بهداشتی کاهش یافته است!

  تهران-ایرنا-به گفته علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، در روزهای اخیر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در جامعه به ۴۸ درصد رسیده که با توجه به گردش و قدرت سرایت بالای ویروس دلتا، موجب افزایش تعداد بیماران می‌شود.

 • پنج نکته درباره گونه دلتای ویروس کرونا

  پنج نکته درباره گونه دلتای ویروس کرونا

  تهران-ایرنا- یکی دیگر از گونه‌های جهش یافته ویروس کرونا، دلتا نام گرفته که اولین بار در هند شناسایی شد و اکنون در ایران هم در استان‌های مختلف مواردی از ابتلا به آن گزارش شده است. قدرت سرایت‌پذیری دلتا از انواع دیگر ویروس کرونا بیشتر است. سایر اطلاعات درباره آن را ببینید.

استان ها

موشن گرافیک

فهرست اینفوگرافیک‌‌‌ها